Premium Spirits

Identyfikacja wizualna

Pracę nad logotypem zawsze zaczynamy od dobrego researchu, analizy pozycjonowania marki oraz jej wartości. W przypadku Premium Spirits projekt rozpoczęliśmy od zagłębienia się w świat luksusowych alkoholi. Wiele z ekskluzywnych brandów w swym logo poza nazwą posiada sygnet, pewnego rodzaju herb świadczący o wyjątkowej historii, luksusowości oraz szlachetnym rodowodzie.

  • Premium Spirits
  • Alkoholowa
  • Identyfikacja wizualna, WWW
  • 18 pażdziernik 2018
  • http://premiumspirits.pl/
brochure image
brochure image
brochure image
W przypadku stron WWW dla marek alkoholowych z kategorii premium, niezwykle ważny jest balans pomiędzy eleganckim designem,
a funkcjonalnością.

- Joanna Waryszak / CEO of Flexis

Naszym celem było zaprojektowanie katalogu produktów w taki sposób aby klient mógł bez problemu odnaleźć swój wymarzony produkt według najwygodniejszej dla niego ścieżki użytkowania. W związku z tym przygotowaliśmy opcję wyszukiwania z poziomu HP, szczegółowy panel filtrowania w zakładce katalogu oraz szereg paneli z sugestiami najlepszego wyboru.

Poza eleganckim fontem z nazwą Premium Spirits, marka otrzymała ukoronowany sygnet, który może funkcjonować także jako oddzielny znak firmowy.

- Joanna Waryszak / CEO of Flexis

Przygotowaliśmy kilka wersij logotypu, umożliwiających różne sposoby wykorzystania. Zaczynając od pierwotnej formy fontu z sygnetem w wersji black & white, przez sam font, pojedyńczy sygnet, aż po wyciągniecie z niego ozdobnych inicjałów marki. Dzięki takiemu rozwiązaniu, logotyp daje szerokie możliwości brandingu na powierzchniach reklamowych o różnej wielkości i przeznaczeniu.

brochure image
brochure image
brochure image
Zobacz inne projekty