LMS

Identyfikacja wizualna

Naszym zadaniem było stworzenia pełnego wizerunku dla marki odzieżowej. W ramach projektu przygotowaliśmy logotyp, metki do ubrań, pudełka, torby papierowe oraz naklejki. Kolejnym krokiem było zaprojektowanie grafik, które znalazły się na ubraniach i czapkach. Podczas pracy nad poszczególnymi elementami skupialiśmy się na tym aby każdy z nich był spójnym elementem dopełniającym całość wizerunku stricte digitalowego brandu.

brochure image
brochure image
brochure image
Róż jest kolorem, który kocha większość kobiet. Uwielbienie to ma swój początek w czasach naszego dzieciństwa, gdy bawimy się lalkami
i przebieramy za księżniczki.

- Joanna Waryszak / CEO of Flexis

Gdy jesteśmy dorosłe, róż sprawia, że czujemy się lekko, dzięwczęco i nieco frywolnie. Właśnie takie odczucia miała w założeniach wywoływać marka LMS. Pozytywne myślenie, miłość do samej siebie i otaczającego świata - taka filozofia kierowała naszym procesem tworzenia.

Komplemetarność zaprojektowanych przez nas materiałów, podyktowana była najnowszym trendem zwanym "brand experience". Papierowa torba, pudełko, naklejka,
i przyczepiana do produktu metka przedłużają czas obcowania klienta z marką i pozwalają na lepsze zapamiętanie jej wizerunku w oczekiwany sposób.
Zobacz inne projekty